PAULINA

Jestem pedagogiem z 5-letnim doświadczeniem.  W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na edukacji, zabawie i wywoływaniu uśmiechu na twarzy dzieci. Jest to jeden z fundamentalnych aspektów w wychowywaniu dzieci. Dawanie poczucia bezpieczeństwa, otaczanie troską i  opieką jest dla mnie najważniejsze.

MARTA

Szalona, energiczna, z głową pełną pomysłów mama dwójki urwisów. Ukończyłam fizjoterapię na Akademii Medycznej w Poznaniu zdobywając przy tym uprawnienia pedagogiczne. Zamiłowanie do pracy z dziećmi pojawiło się u mnie już podczas studiów, a wpadłam po uszy pracując z dziećmi autystycznymi w Anglii, gdzie ukończyłam roczne szkolenie zawodowe – zdrowie i opieka socjalna dzieci, a przy okazji zakochałam się w języku angielskim. Chcę pokazać dzieciom, że nauka języka obcego może być świetną zabawą. Jestem ogromną fanką zabaw sensorycznych. W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie to, by miały możliwość poznawania świata wszystkim zmysłami, a zadaniem nas dorosłych jest stworzyć im dogodną do tego przestrzeń.

KAMILA

Jestem osobą empatyczna, cierpliwą  i wrażliwą na krzywdę drugiego człowieka.  Podejmując pierwszą pracę, w przedszkolu, zdałam sobie sprawę , że praca z dziećmi to jest to, co chcę robić w życiu. Rozpoczęłam więc naukę w wyższej szkole Collegium da Vinci, obecnie jestem studentką drugiego roku – kierunek edukacja pro-rozwojowa.  Doświadczenie nauczyło mnie dostrzegać fakt, że każde dziecko jest indywidualnością – ma prawo rozwijać się we właściwym dla siebie tempie i pod dyktando swoich osobistych pragnień i możliwości.   

IWONA

Twardo stąpająca po ziemi realistka mająca 101 pomysłów na minutę , z którą nie sposób się nudzić, to właśnie Ja – mama siedmioletniej, charyzmatycznej dziewczynki . Podczas pracy z dziećmi moim priorytetem jest przede wszystkim zapewnienie im bezpieczeństwa . Poświęcam maluchom całą swoją uwagę i staram się uczyć akceptacji siebie i innych. Uważam , że każde dziecko jest wyjątkowe i dlatego do każdego podchodzę indywidualnie. Biorę pod uwagę rozwój psychomotoryczny i dostosowuję zabawy, książki i gry do możliwości każdego dziecka z osobna. Każdego dnia z uśmiechu dziecka czerpię siłę do dalszej pracy i z satysfakcją obserwuję, jak mój wysiłek wspiera maluchy w poznawaniu otaczającego je świata.